Menu

Uzdrowienie

Maj 1, 2018 - Olejki Rytualne
Uzdrowienie

OLEJEK UZDRAWIAJĄCY

Olejek stworzony z maceratu następujących ziół i przypraw: chmiel, cynamon, fiołek, szarłat, jabłoń, jesion, lawenda, melisa, mięta, ruta, szałwia, eukaliptus, goździki, drzewo sandałowe, mirra, narcyz, róża, bylica, jeżówka purpurowa, ocet, mimoza, przywrotnik, cebula, kurkuma, ziele krwawnika, koper, pięciornik gęsi, dziurawiec, szafran, kłącza imbiru.
Pozostałe składniki: naturalny bio olej słonecznikowy, tłoczony na zimno, kompozycja olejków eterycznych.

Sposoby wykorzystania:
– do namaszczania świec w rytuałach uzdrawiających
– do namaszczania przedmiotów i ludzi

Rytuał uzdrawiający.

Namaść zieloną świecę od dołu do góry i zapal wypowiadając słowa inwokacji:
„Zapalam tę świece w imieniu i intencji własnej. Uzdrawiam moją przestrzeń na poziomie mentalnym, emocjonalnym, energetycznym i fizycznym.”/x3

Następnie zakropl na palec wskazujący dłoni którą czynisz 1-2 kropelki i namaść chore miejsce, lub miejsca (uwaga! Skóra nie może być w tych miejscach uszkodzona, nie namaszczamy śluzówek) i wypowiadam słowa inwokacji:

„Mocą oleju, w którym zaklęte są moce dew roślin niosących oczyszczenie i uzdrowienie, namaszczam te miejsce wnosząc energię witaną” /x3

Pozwalamy wypalić się świecy do końca. Rytuał należy powtarzać przez 7 kolejnych dni.

Kąpiel uzdrawiająca.

Zakropl do ciepłej wody w wannie 3 kropelki olejku, w czterech kątach wanny ustaw podgrzewacze zielone i je podpal. Wejdź do wody. Po około 15 minutach, wyciągnij korek w wanny i poczekaj aż woda zupełnie spłynie. W tym czasie wizualizuj proces uwalniania z choroby.

Pojemność: 10 ml

Cena: 15 zł plus koszty wysyłki

Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy: sklep@abigail-art.pl