Menu

Oczyszczanie jajem

Lipiec 25, 2018 - Aktualności - Blog Wiedźmy
Oczyszczanie jajem

Muszę, bo się uduszę.
Dziś będzie o jajowaniu, znanej metodzie znachorskiej, dzięki której rzekomo można oczyścić skutecznie swoją przestrzeń energetyczną. Starosłowiańska metoda uzdrawiania jajem ponoć bez trudu ściąga przekleństwa, klątwy, nerwice oraz schorzenia nimi wywołane.

Swojego czasu próbowałam mocniej zgłębić temat, a do łatwych to nie należało, bo stosunkowo niewiele materiałów w tym zakresie jest dostępnych. Trafiłam na tak wiele sprzecznych informacji na ten temat, że postanowiłam przeprowadzić mały eksperyment.

Kupiłam odpowiednie jaja, przed jajowaniem wyjęłam je z lodówki, by zgodnie ze wskazówkami miały temperaturę pokojową. Na jakiś czas odstawiłam klasyczne metody oczyszczania przestrzeni energetycznej, by było się z czego oczyszczać. W końcu nadszedł dzień skonfrontowania założeń metody. Dokładnie oczyściłam się jajem, wbiłam do szklanki z wodą i odczekałam kilkanaście minut. Interpretacja trudna nie była. Troszkę podczepów, snujek astralnych, kilka drobnych wampirków energetycznych. Pomyślałam… ok mam problem z głowy, jajo wszystko ściągnęło. Odczekałam 24 godziny i zabieg powtórzyłam. Tym razem wynik wyglądał dość podobnie. Pomyślałam, że być może za pierwszym razem jajo sobie nie ze wszystkim poradziło i dlatego wynik podobny. Odczekałam więc dla pewności kolejne 24 godziny i ponowiłam oczyszczanie. Cóż, jak nie trudno się domyśleć, każdy kolejny wynik był coraz gorszy. Eksperymentować dalej nie mogłam, bo czystość energetyczna w moim zawodzie to absolutna konieczność. Czwartego dnia wykonała rytuał oczyszczająco rewitalizujący. Odczekałam 24h i ponownie się zjajowałam.

Tym razem wynik był w porządku. Białko jaja klarowne, bez żadnych widocznych ataków energetycznych.

Moje wnioski z doświadczenia?

Otóż jajo jest świetnym narzędziem do diagnozowania. Działa podobnie jak rezonans magnetyczny, oddając wiernie to co się dzieje w przestrzeni energetycznej i materialnej. Samo jajo jednak nie ściąga niczego i konieczne jest po diagnozie problemu dobrać odpowiednie środki zaradcze.

Samo diagnozowanie jajem do najłatwiejszych nie należy. Trzeba mieć w tym zakresie bardzo duże doświadczenie i rozumieć co jajo po oczyszczaniu nam pokazuje. Dlatego też jeśli decydujesz się na taka formę diagnostyczną udaj się do kompetentnej wiedźmy, która specjalizuje się w tym zakresie.

I tyle w tym temacie.

Pozdrawiam ciepło.

Abigail