Menu

Prognoza na czwartek -31.01.2019

Styczeń 30, 2019 - Aktualności - Wiedźmie prognozy
Prognoza na czwartek -31.01.2019

Wschód słońca: 7:19
Zachód słońca: 16:19
Dzień trwa 9 godz. 0 min
Znak zodiaku urodzonych 31 stycznia to Wodnik
Najbliższy nów: 4 lutego (pn.)
Najbliższa pełnia: 19 lutego (wt.)
31 dzień roku, do końca pozostaje 334 dni
Do końca astronomicznej zimy pozostaje 47 dni

Dziś o godzinie 15:4 Saturn będzie w sekstylu z Neptunem – to bardzo dobry czas na próby uporządkowania spraw osobistych, wyjaśnienie kilku, ważnych emocjonalnie spraw.
Od godziny 23:34 do 01:48 dnia nastepnego będziemy pod wpływem próżnego przebiegu Księżyca.

Dziś święto Quan Yin – Bogini, którą można najczęściej ujrzeć w świątyniach buddyjskich. W sanskrypcie zapisana jako Padma-Pani, czyli “Urodzona w Lotosie”. Quan Yin ze wszystkich buddyjskich bogów jest najbardziej kochana i jest wzorem chińskiej piękności. Uznawana przez buddystów jako Bogini Miłosierdzia, współczucia i przebaczenia – Avalokiteśwara (Pani patrząca w dół na świat – uosobienie współczucia).
W buddyźmie jednym z najważniejszych aspektów oświecenia jest współczucie. Kult Avalokiteśwary znany jest też w Indiach, trudno jest ustalić datę jego powstania. W VII wieku rozwinął się w Tybecie, wkrótce stał się tam najpopularniejszym kultem i tak jest do dzisiaj. Jest powiedziane, że będzie istniał tak długo dopóki na Ziemi nie pojawi się Maitreya, jako Bodhisattwa-Milepusa, piąty Budda naszej epoki Kalpy (okres odpowiadający jednemu dniu Brahmy), na, który składa się tysiąc cykli maha-yuga.

Czwartkiem włada Jowisz, który sprzyja rytuałom związanych z energia prosperity. To doskonały czas na kierowanie swoich próśb do sił wyższych, o wsparcie i opieką. Jowisz jest główną planetą rządzącą życiowym sukcesem. Sprawia, że jesteś dobrze „ugruntowany”, a zatem wszystko co związane z materią będzie wspierane przez jego oddziaływanie. Energia Jowisza daje głowę do interesów, łatwość przestawiania się na nowe drogi i na nowe pomysły, lekkość, z jaką idzie się przez życie.

Wibracja dzisiejszego dnia przyniesie ci silną osobowość, upór, ambicję, energiczność i siłę woli. Cokolwiek się dziś wydarzy, będzie spektakularne. Energia dzisiejszego dnia przypomina nam, że pilność, pracowitość i zdyscyplinowanie pozwalają osiągnąć każdy cel i realizować nawet najbardziej ambitne projekty. Nie zapomnij o elastyczności i tolerancji. Zachowaj równowagę pomiędzy materią a duchową częścią siebie.

Z serdecznościami!
Wasza Abigail

Materiały źródłowe: http://abigail-art.pl/2018/08/21/materialy-zrodlowe/