Menu

Prognoza na poniedziałek – 11.02.2019

Luty 11, 2019 - Aktualności - Wiedźmie prognozy
Prognoza na poniedziałek – 11.02.2019

Wschód słońca: 7:00
Zachód słońca: 16:39
Dzień trwa 9 godz. 39 min
Znak zodiaku urodzonych 11 lutego to Wodnik
Faza Księżyca: Pierwsza kwadra
Najbliższa pełnia: 19 lutego
Najbliższy nów: 6 marzec
42 dzień roku, do końca pozostaje 323 dni
Do końca astronomicznej zimy pozostaje 36 dni

Poniedziałkowi przewodzi Archanioł Gabriel – to wyjątkowo opiekuńczy anioł o macierzyńskiej naturze. Można się do niego zwracać o pomoc, gdy w życiu brakuje nam pozytywnej energii, odczuwasz stagnację i brakuje Ci radości życia.
Tym dniem włada Księżyc, a zatem szczególnie polecane są rytuału związane z domem i rodziną, opieką i ochroną. To również dobry czas dla jasnowidzów, lepiej niż zwykle dokonasz interpretacji snów. Polecane są rytuały związane z kobiecością i macierzyństwem. Księżyc silnie oddziałuje na wszystkie magiczne rytuały, postrzegany jako symbol wielkiej Bogini – kobiecej magii i żeńskiej energii. Jego energia powiązywana jest często z tajemnicą mroku, porami przypływu i odpływu, wyraża intuicję, psychiczną siłę umysłu, emocje i nastrój. Każe działanie magiczne winno być wykonywane zgodnie z fazą księżyca. A zatem rytuały przyciągające (pieniądze, miłość, szczęście itd.) należy wykonywać w trakcie księżyca przybywającego po pełnię. Rytuały odcinające, oczyszczające, powinno się wykonywać od 2 dnia po pełni po sam nów.

Wibracja dzisiejszego dnia może sprawić, że więcej cię będzie w wewnątrz niż na zewnątrz. Będzie ci to potrzebne by nabrać słusznego dystansu. Twoja duchowa i filozoficzna koncepcja życia będzie dziś dominować. Dziel się z innymi swoją wewnętrzną mądrością, gdyż dzięki temu będziesz bardziej świadomy własnych więzów z Wszechświatem. Komunikuj swoje myśli i emocje, dziel się nimi z innymi ludźmi. Dzięki temu unikniesz izolacji i samotności.

Wspaniałości!
Abigail

Materiały źródłowe: http://abigail-art.pl/2018/08/21/materialy-zrodlowe/