Menu

Prognoza na wtorek -12.02.2019

Luty 11, 2019 - Aktualności - Wiedźmie prognozy
Prognoza na wtorek -12.02.2019

Wschód słońca: 6:58
Zachód słońca: 16:41
Dzień trwa 9 godz. 43 min
Znak zodiaku urodzonych 12 lutego to Wodnik
Faza Księżyca: Pierwsza kwadra faza druga
Najbliższa pełnia: 19 lutego
Najbliższy nów: 6 marzec
43 dzień roku, do końca pozostaje 322 dni
Do końca astronomicznej zimy pozostaje 35 dni

Faza druga, kwadry pierwszej Księżyca to czas dość skomplikowany, to co zaniedbaliśmy może odbić czkawką i trzeba będzie temu poświęcić więcej czasu. W tym okresie potrzebna będzie równowaga i umiar. Druga kwadra związana jest z żywiołem wody i odpowiada okresowi słonecznego lata. To najlepszy czas na zmianę pracy, podróże i publiczne wystąpienia. To również właściwy czas na leczenie chorób żołądka, wątroby i jelit. Jeśli planujesz popracować w domowym ogródku – to czas w którym jesteśmy jest idealny na sadzenie i przesadzanie roślin. Jest to również okres silnych napięć emocjonalnych, będziesz potrzebował komfortu psychicznego. Kwadra druga sprzyja efektywnemu rozwiązywaniu konfliktów i zadawnionych problemów, prowadzenia trudnych rozmów i czesto odbywaniu nieprzyjemnych spotkań. Ten czas potrwa aż do pełni Księżyca – 19.02.2019.

Patronem najbliższych dni (do 14.02) jest Anioł Damabiah (Anioł Źródło Mądrości). Jego imię oznacza “Bóg Źródło Mądrości”. Chroni przed klątwami, negatywnymi omenami. Pomaga osiągnąć zwycięstwo i pozytywne rezultaty. Nadzwyczajnej pomocy udziela ludziom, którzy w jakikolwiek sposób związani są z morzem. Wspiera wszystkich, którzy pracują na rzecz ochrony i oczyszczania zasobów wodnych na Ziemi. Przynosi ze sobą wielką, czystą mądrość, a także delikatność i dobroć. Napełni cię poświęceniem, altruizmem, hojnością oraz zdolnością odłączania się od wszelkich dramatów. Wniesie do twojego życia bezwarunkową miłość; przypomni ci, że bezwarunkowa miłość jest twoją prawdziwą naturą i zawsze masz do niej dostęp. Pomoże ci zrównoważyć i oczyścić emocjonalną sferę twojego życia. Pokaże ci w jaki sposób możesz rozwiązać najtrudniejsze nawet sytuacje. Możesz liczyć na pomoc Anioła Damabiaha jeśli chcesz osiągnąć sukces w biznesie.

Aniołem przewodnim lutego jest Ammixiel.
Ammixiel posiada siłę inspirującą do działania w okresie „zimowego snu”. Jego imię przyporządkowane jest znakowi Ryb. Anioł ten patronuje sześciu aniołom Kabały rozpisanym na luty według porządku astrologicznego. Pochodzą oni z chóru archaniołów i z chóru aniołów będących w najbliższej przyjaźni z ludźmi. Sprawdźcie, jakimi dziedzinami się opiekują i w razie potrzeby wezwijcie ich na pomoc.
Obdarza nas odwagą. Jeżeli chcemy dokonać zmian w swoim życiu i wahamy się, wezwijmy go na pomoc. Wraz z jego energią pokonamy własne zahamowania, które nas ograniczają i zakleszczają w stereotypach. To anioł szczególnie pomocny w naszych działaniach w pracy zawodowej. Obdarza nas kreatywnością, koncentracją i podsuwa innowacyjne rozwiązania. Pozwala nam przetrwać czas zastoju, zarówno w sprawach osobistych, jak i zawodowych. Uczy nas cierpliwości i twierdzi, że czasami taki spokojniejszy czas jest zwyczajnie potrzebny, bo jest czasem odpoczynku i wyciszenia. Porównuje taki pozorny zastój do czasu zimy. Bo zima jest czasem wyciszenia, odpoczynku przed wzmożoną aktywnością wiosną, czy latem. Ten czas – Ammixiel podpowiada nam – warto wykorzystać na odpoczynek i planowanie nowych wyzwań i zadań.

Wibracja dzisiejszego dnia przyniesie ci silną osobowość, upór, ambicję, energiczność i siłę woli. Cokolwiek się dziś wydarzy, będzie spektakularne. Energia dzisiejszego dnia przypomina nam, że pilność, pracowitość i zdyscyplinowanie pozwalają osiągnąć każdy cel i realizować nawet najbardziej ambitne projekty. Nie zapomnij o elastyczności i tolerancji. Zachowaj równowagę pomiędzy materią a duchową częścią siebie.

Wspaniałości wtorkowych!
Wasza Abigail

Materiały źródłowe: http://abigail-art.pl/2018/08/21/materialy-zrodlowe/