Menu

Prognoza na poniedziałek – 4.03.2019

Marzec 3, 2019 - Aktualności - Wiedźmie prognozy
Prognoza na poniedziałek – 4.03.2019

Wschód słońca: 6:16
Zachód słońca: 17:18
Dzień trwa 11 godz. 2 min
Znak zodiaku urodzonych 4 marca to Ryby
Faza Księżyca: Trzecia kwadra IV faza
Księżyc w Wodniku
Najbliższy nów: 6 marzec
Najbliższa pełnia: 21 marca
63 dzień roku, do końca pozostaje 302 dni
Do końca astronomicznej zimy pozostaje 15 dni

Co nam przyniesie Księżyc w Wodniku?
Księżyc sprzyja zawieraniu znajomości i odnawianiu kontaktów. Panuje nastrój przyjacielski, ludzie chętnie pracują razem, w grupie. Dobry czas na realizowanie nowych, odkrywczych pomysłów. Mamy chęć pokazać się publicznie, zaistnieć na forum społecznym. Nasze działania i decyzje zostaną podjęte pod wpływem chwili. Możemy być również nadmiernie wybuchowi, ekstrawaganccy. Nasze działania są bardziej niekonwencjonalne i zaskakujące dla innych. Dzień sprzyja spotkaniom towarzyskim, działaniom twórczym, podróżom i reklamie. Dobry czas na relacje oparte na przyjaźni i otwarciu na świat. Będziemy razem z partnerem snuć plany na przyszłość. Trzeba uważać, bo nasz reakcje mogą być nadmiernie impulsywne, poddane nastrojowi chwili. Ostro zareagujemy na słowa sprzeciwu ze strony partnera.

Księżyc w sekstylu do Jowisza zapowiada kierowanie się właściwymi przesłankami, korzyści z mądrego postępowania. Okres większego uduchowienia, entuzjazmu, szczerości i otwartości, Człowiek staje się milszy i uczynny. Sprawy związane z domem i rodziną stają się ważne. Możliwa poprawa w finansach i wzrost poczucia bezpieczeństwa. Dobry czas na zakup domu i przeprowadzkę. Pomoc ze strony kobiet.

Wielkimi krokami zbliżamy się do nowiu Księżyca. Możemy mieć wrażenie jakbyśmy jechali na rezerwach paliwa w baku. Pozwólmy sobie zatem na więcej odpoczynku, snu i relaksu. Najbliższych kilka dni nie będzie sprzyjać aktywnym działaniom, nie podejmujcie też żadnych wiążących decyzji bo efekty mogą was nie satysfakcjonować.

Poniedziałkowi przewodzi Archanioł Gabriel.
Archanioł Gabriel to jeden z najbardziej łagodnych i rozumiejących człowieka Archaniołów. Jego imię jest jednym z najbardziej znanych wśród ludzi anielskich imion, nawet wśród osób nie zajmujących się magią sferyczną. Jest to m.in. zasługą największych religii, które w swoich świętych księgach opisują wydarzenia, podczas których Archanioł Gabriel pomagał ludziom.
W rozwinięciu kwestii myśli i komunikacji jest on Aniołem, który rozumie i potrafi się z nami komunikować przy pomocy kodu języka. Jest to dla niego naturalne. Może zatem tłumaczyć nam wskazówki chociażby od innych Aniołów lub pomóc w zrozumieniu naszej Starej Wiedzy. Wystarczy go poprosić, by została nam przejawiona w kodzie językowym, który obecnie jest dla nas zrozumiały. Łatwo się z nim skomumikować jak i otrzymać odpowiedzi i wskazówki. Jeśli ktoś nie ma doświadczenia w komunikacji za pomocą symboli, zdecydowanie warto, by zwrócił się do Gabriela. Jeśli przyjmiemy taki kanał komunikacji, Gabriel chętnie nam będzie zsyłał białe piórka jako przypomnienie o swojej opiece.
Anioł ten zajmuje się dziećmi. Może nam pomóc w relacjach z nimi, wesprzeć w opiece, niezależnie od tego, czy jest to nasze dziecko. Pomoże też w kwestiach adopcyjnych. A jeśli na linii rodzice-dziecko, lub innych międzypokoleniowych występują jakieś trudności, jego wsparcie również będzie nieocenione. Gabriel jest Aniołem narodzin, ale i nowych początków, odnowienia, przez co bywa też nazywany “wielkim budzącym”.
Jeśli pragniemy fizycznie poczuć dotyk Anioła, możemy rozmawiać o tym właśnie z nim, najczęściej to jego dotyk można odczuć w takim wypadku.
Gabriel jest bardzo opiekuńczy. Jeśli działanie zaintencjonowane w rytuale ma być łagodne to Gabriel będzie odpowiednim Archaniołem, by to wystopniować. Rozumie on ludzkie ograniczenia, to w jaki sposób funkcjonujemy, co uważamy za pozytywne, a co za negatywne. Ponadto, można z nim negocjować, nie jest bardzo kategoryczny, a wyrozumiały i życzliwy.
Przewodzi Aniołom Białego Promienia, współpracuje z Archaii Nadziei, czyli Hope. Kolor biały to też czystość, harmonia, może też oznaczać oczyszczenie, nowe szanse.

Wspaniałego tygodnia!
Abigail

Materiały źródłowe: http://abigail-art.pl/2018/08/21/materialy-zrodlowe/