Menu

Prognoza na wtorek – 5.03.2019

Marzec 4, 2019 - Aktualności - Wiedźmie prognozy
Prognoza na wtorek – 5.03.2019

Wschód słońca: 6:14
Zachód słońca: 17:20
Dzień trwa 11 godz. 6 min
Znak zodiaku urodzonych 5 marca to Ryby
Faza Księżyca: czas okołonowiowy
Księżyc w Wodniku i Rybach (od 9:10)
Najbliższy nów: 6 marzec
Najbliższa pełnia: 21 marca
63 dzień roku, do końca pozostaje 302 dni
Do końca astronomicznej zimy pozostaje 15 dni
64 dzień roku, do końca pozostaje 301 dni
Do końca astronomicznej zimy pozostają 14 dni

W dni dzisiejszym Księżyc wchodzi w znak Ryb. Marzenia, sprawy duchowe i medytacje wysuną się na pierwszy plan. Ludzie są sentymentalni, bierni i podatni na dziwne wpływy. W ten dzień chętnie oddamy się wspomnieniom z przeszłości. Możemy mieć wrażenie “deja vu” lub dziwne, niewytłumaczalne przeczucia. Myślimy o przyjaciołach, wybierzemy się na basen lub do kina. Jesteśmy podatni na nałogi. Nie jest to dobry dzień do podejmowania poważnych i znaczących decyzji, ponieważ jasność myślenia jest trochę zmącona. Dzień sprzyja marzeniom, medytacji, sztuce. Nasze rozmarzenie i magnetyzm będą sprzyjać tajemniczym spotkaniom i romantycznym kolacjom we dwoje. Jesteśmy bardziej uczuciowi i optymistyczni, patrzymy na świat przez różowe okulary. Noc będzie dla parterów czuła i romantyczna.
Księżyc w Rybach to taki czas, gdzie absolutnie nie powinniśmy podpisywać umów, kontraktów i otwierać nowych przedsięwzięć. W numerologii firmowej, ten czas wskazywany jest jako wyjątkowo niekorzystny.

Sekstyl Księżyca do Urana przynieść może niecodziennego rozwiązania, odwrócenie sytuacji, uczuciowe olśnienie.
Dziś również będziemy mieć do czynienia z bardzo niekorzystnym tranzytem – retrogradacją Merkurego. Gdy Merkury wkracza w fazę retrogradacji, a dzieje się to zwykle trzy razy do roku, wtedy narasta ogólne rozdrażnienie. Zgodnie z tradycyjną astrologią jest to okres, kiedy przeszkody w dziedzinach przynależnych tej planecie, takich jak komunikacja i handel zdają się przed nami dosłownie piętrzyć. Jednak nie dajmy się wystraszyć astrologom. Merkury w retrogradacji, to siła, która zmusza do zwolnienia tempa (bo właśnie utknęliśmy w korku), wymusza elastyczność (bo właśnie odwołano nasz lot), każe zająć się sprawami, które na co dzień ignorujemy. Zachęca do zmiany podejścia, oferując w ten sposób coś, za czym większość z nas rozpaczliwie tęskni w codziennym wyścigu – chwilę przerwy, okazję, by uratować sytuację. Czasami tygodnie, w których Merkury doznaje ruchu wstecznego, mijają tak niepostrzeżenie, że prawie nie zauważamy efektów tego ruchu. W innych zaś razach Merkury wywołuje takie zatrzęsienie opóźnień i piętrzy takie przeszkody, że nie da się przegapić jego zgubnego wpływu. Retrogradacja potrwa do 28.03.2019.

Wibracja dzisiejszego dnia przyniesie łagodność, skromność i dobroć. Postaraj się żyć w harmonii z każdą istotą. Pamiętaj, że wyrozumiałość dla bliźniego otwiera ci w życiu wiele drzwi zamkniętych przed innymi. Bądź bardziej elastyczny, by móc dostosować się do każdej sytuacji czy osoby. Kiedy jesteśmy zdolni do przebaczenia i akceptacji wygrywamy najważniejszą z bitew – osiągamy naszą wewnętrzną równowagę.

Wspaniałego wtorku!
Abi

Materiały źródłowe: http://abigail-art.pl/2018/08/21/materialy-zrodlowe/