Menu

Prognoza na środę – 6.03.2019

Marzec 5, 2019 - Aktualności - Wiedźmie prognozy
Prognoza na środę – 6.03.2019

Wschód słońca: 6:12
Zachód słońca: 17:22
Dzień trwa 11 godz. 10 min
Znak zodiaku urodzonych 6 marca to Ryby
Faza Księżyca: Nów
Najbliższa pełnia: 21 marca
Księżyc w znaku Ryb
9.26 Uran wkracza do znaku Byka,
12.25 sekstyl Księżyca z Marsem,
17.03 koniunkcja Księżyca ze Słońcem,
17.47 koniunkcja Księżyca z Neptunem,
21.57 sekstyl Księżyca z Saturnem.
65 dzień roku, do końca pozostaje 300 dni
Do końca astronomicznej zimy pozostają 13 dni

Dziś o 17.03 mamy Nów Księżyca. Nów to idealny czas na snucie planów na nowy cykl. Warto w tym czasie zastanowić się nad realizacją swoich zamierzeń, nad marzeniami które chcemy wcielić w życie wraz z Księżycem  przybywającym. Nie przemęczaj się, bo dziś wszyscy jedziemy już na rezerwie, a nasze silniki mogą się krztusić i rzęzić, autkiem może nieco szarpać, dlatego ostre manewry życiowe wskazane nie są.

Uran w Byku sprawi, że w wielu dziedzinach możemy niestety przeżyć pewien wstrząs. Mniejszy lub większy, to oczywiście zależy od tego, jak układa się nasz horoskop. Gdzie być czujnym podczas przejścia Urana przez Byka:

– finanse, czyli pensja na konto. Może się bowiem okazać, że to, w co inwestowaliśmy wcześniej, już nie jest takie opłacalne. Ale kto będzie czujny, ten może dostrzec zupełnie nowe szanse i okazje. Nie ma co się bać zmian pracy, zwłaszcza na taką, która jest bardziej nowoczesna i pozytywnie wpłynie na ilość posiadanego przez nas czasu. Albo odkryjemy, że mamy dostęp do nowych zasobów czy umiejętności i nagle się okaże, że są z tego pieniądze.

– mieszkanie, nieruchomości i inne trwałe dobra. Mogą pojawić się okazje do ich zmiany, przemeblowania, przeprowadzki. Lub pojawią się nowe trendy wnętrzarskie, jeszcze nowsze wynalazki i koncepcje jak sobie codzienne życie ułatwić. Byk to własność, a Uran lubi zmiany własności, lubi coś podzielić inaczej. Ci, którym dobrze było w mieście, ruszą na wieś lub odwrotnie. Uran w znaku Byka spowoduje takie migracje.

– codzienna wygoda i rutyna. Ranne ptaszki zamienią się w sowy, a sowy o świcie pójdą na jogging. Czasami rzeczywiście dobrze coś zmienić. Uran daje siłę do zmiany starych nawyków, odmładza, zachęca do zmiany perspektywy. Pod jego wpływem czujemy, że trzeba coś zrobić teraz, bo zaraz nie będziemy mieli na to ani siły, ani czasu. Nie wiem, czy można jeszcze wynaleźć jakieś nowe przyjemności, ale zawsze warto próbować.

– sztuka, moda, piękno i związany z tym przemysł mogą mieć problem z wyczuciem trendów, bo Uran sprawi, że zaczną się mieszać style i gatunki. Inwestowałabym w starocie i zestawiała je całkowicie po nowemu, gdybym zajmowała się tym segmentem rynku.

– relacje. Pod wpływem Urana liczy się wolność, ale znak Byka nie lubi, kiedy świat staje na głowie. Więc jedni będą za wszelką cenę bronić tradycji, a inni będą z uporem gryźć kraty. Jak się dogadać, tego nie wiem, ale będzie trudniej, bo ludzie będą nieustępliwie bronić swoich pomysłów na związki i życie. Pod wpływem Urana wcale nie liczymy się z innymi, a kiedy wpadniemy na pomysł, jak chcemy egzystować w związkach i rodzinie, to zaczniemy wcielać to w życie. Terapeuci rodzinni i mediatorzy będą mieli trochę roboty (ale też kasy, więc niech nie płaczą).

Sekstyl Księżyca z Marsem ułatwi nam wykorzystanie sprzyjających okoliczności.
Koniunkcja Księżyca ze Słońcem jest zapowiedzią nowego przedsięwzięcia, pomysł, czy ciekawej myśli.
Koniunkcja Księżyca z Neptunem może nas wprowadzić w czas zadumy, refleksji, być może pojawi się natchnienie. W każdym razie przyniesie oderwanie się od spraw codziennych.
Sekstyl Księżyca z Saturnem – energia tego tranzytu zapewni nam ustabilizowanie sytuacji emocjonalnej, chwilę odpoczynku od problemów.

Zatem, gorąca kawusia, ciepły kocyk i bez zbędnego ciśnienia spędźcie choć chwilę tej środy.
Do zobaczenia w kolejnym cyklu Księżyca:-)

Buziaki i serdeczności!
Abigail

Materiały źródłowe: http://abigail-art.pl/2018/08/21/materialy-zrodlowe/