Menu

Prognoza na piątek – 8.03.2019

Marzec 7, 2019 - Runy
Prognoza na piątek – 8.03.2019

Wschód słońca: 6:07
Zachód słońca: 17:26
Dzień trwa 11 godz. 19 min
Znak zodiaku urodzonych 8 marca to Ryby
Faza Księżyca: Pierwsza kwadra, faza pierwsza, pierwszy sekstyl
Księżyc w znaku Barana
Najbliższa pełnia: 21 marca
Najbliższy nów : 5 kwietnia
67 dzień roku, do końca pozostaje 298 dni
Do końca astronomicznej zimy pozostaje 11 dni

Księżyc w znaku Barana nastraja optymistycznie i entuzjastycznie do nowych, także ryzykownych przedsięwzięć. Osoby ceniące rywalizację wykorzystają dziś okazję do wykazania się. Dyskusje toczą się wartko, możemy być bardziej rozdrażnieni, łatwiej sprowokować przeciwnika. W przedsięwzięciach liczy się aktywność, odwaga, samodzielność i przedsiębiorczość. Uczucia i emocje stać dziś będą na drugim miejscu. Nie należy dziś liczyć na ludzką wyrozumiałość czy sentymenty. Trzeba uważać aby rozpoczęte dziś plany miały podstawy finansowe i nie okazały się szalonym pomysłem, który za kilka dni odłożymy do lamusa. Dzień sprzyja wycieczkom, podróżom, spotkaniom towarzyskim.
Sekstyl Księżyca do Wenus przyniesie polepszenie kontaktów osobistych oraz udane spotkania towarzyskie.
Piątkiem włada Wenus, magia tego dnia przyciągnie ukochaną osobę, pomaga w pracy nad związkiem. To dobry czas by dzięki zaklęciom i rytuałom odzyskać na nowo radość życia. Wenus ma tę właściwość, że jest widoczna jedynie o dwóch porach dnia. Kiedy znajduje się pomiędzy Słońcem a Ziemią, rozpoczyna się jej cykl. Najpierw będziemy mogli ją dostrzec na niebie przed wschodem Słońca. Taką Wenus nazywamy Gwiazdą Poranną lub Jutrzenką.
Wenus będzie wspierać umiejętność zjednywania sobie ludzi, współdziałania z innymi i dar rozładowywania konfliktów. To planeta o bardzo pozytywnych, łagodnych i kobiecych energiach. Wykorzystaj jej subtelny i matczyny charakter.

Dziś obchodzimy święto kobiet, zatem Panowie nie zapomnijcie dziś o goździku i rajstopach (koniecznie z elastyny):-)

Wspaniałości!
Abigail

Materiały źródłowe: http://abigail-art.pl/2018/08/21/materialy-zrodlowe/