Menu

Prognoza na środę – 13.03.2019

Marzec 12, 2019 - Aktualności - Wiedźmie prognozy
Prognoza na środę – 13.03.2019

Wschód słońca: 5:56
Zachód słońca: 17:34
Dzień trwa 11 godz. 38 min
Znak zodiaku urodzonych 13 marca to Ryby
Księżyc w znaku Bliźnią
Faza Księżyca: Pierwsza kwadra faza druga
Najbliższa pełnia: 21 marca
Najbliższy nów : 5 kwietnia
72 dzień roku, do końca pozostaje 293 dni
Do końca astronomicznej zimy pozostaje 6 dni

Księżyc w znaku Bliźniąt nastraja optymizmem i chęcią do działania, jednak trudno jest wybrać kierunek aktywności. Interesujących jest wiele spraw jednocześnie. Brak koncentracji może być przyczyną pomyłek lub spóźnień. Dzień sprzyja podróżom, aktywności umysłowej, przekazywaniu informacji i wizytom. Korzystnie jest rozpocząć kurs nauki języka obcego. Księgarnie, kioski i biblioteki notują napływ klienteli, podobnie operatorzy sieci telefonicznych. Wieczorem wiele osób pragnie wybrać się do znajomych, kina czy pubu.

Co przyniosą tranzyty planetarne w dzisiejszym dniu:
15.29 sekstyl Słońca z Plutonem – rozwój świadomości, poszerzenie horyzontów myślowych, przychylność losu, przypływ energii psychicznej, sukcesy dnia codziennego.
18.57 trygon Księżyca z Wenus – miłe spędzenie czasu, interesująca znajomość, chwila relaksu.
22.43 kwadratura Księżyca z Neptunem – potrzeba uspokojenia emocji, zapanowania nad chaosem psychicznym i intelektualnym.

Wibracja dzisiejszego dnia rozpoczyna nowy cykl. Otwórz swój umysł a zobaczysz jak wiele w nim wspaniałych inicjatyw. Dziś nie powinno zabraknąć impulsu do działania i rozmachu we wszystkim czego dotkniesz. Pozostań odważny i zdecydowany. Będziesz inspirować innych ludzi, by również uwierzyli we własne siły. Czyniąc użytek z własnych zasobów możesz zrealizować każdy postawiony sobie cel. Uważaj na ego. Nie wpadnij w jego pułapkę, współpracuj i dziel się z innymi.

Wyrocznia tarota na dziś:
Przed Tobą szanse i okazje, które zamanifestują się na Twojej drodze. Szansa, o której mówią karty, odpowiada elementowi ognia i jest przez to porywającym impulsem lub propozycją, którą przyjmujemy z radością. Chodzi tu przede wszystkim o sytuacje, dzięki którym wyrośniemy z dotychczasowej sfery doznań Wymagać one będą odwagi i podjęcia ryzyka. Odpowiadają naszej żądzy przygód i sprawią, że życie będzie bardziej interesujące, ponieważ oderwani zostaniemy od paraliżującej rutyny dnia codziennego. Szansą taką może być jakiś rodzaj aktywności sportowej, dzięki której zmierzymy nasze siły. Może to być inna okazja do poznania granic własnych możliwości, jak również mniejsze, interesujące przeżycia i codzienne doświadczenia.
W życiu zawodowym zapowiedź otrzymanie propozycji i otwarcie się możliwości, które powitasz z radością. Może oznaczać, że powierzone Ci zostanie bardzo ważne zadanie, obejmiemy nowe stanowisko lub otrzymamy niezwykle nęcące zlecenia (też zagranicą). Ponieważ karta ta mówi o rozwoju, może zapowiadać oczekujący nas awans. Nawet jeśli możliwości te wiążą się z podjęciem trudnych zadań, powinniśmy podejść do nich z radością i wiarą.
Możesz przeżyć coś niezwykłego. Możliwe, że w pracy pojawi się jakaś pociągająca możliwość lub w życiu osobistym dojdzie do interesującego spotkania i z tej iskry wkrótce zapłonie ogień. Tak czy inaczej, nie przegap dziś rodzaju znaków, szczególnie jeśli zapowiadają przygody.

Wspaniałości środowych!
Abigail

 

Materiały źródłowe: http://abigail-art.pl/2018/08/21/materialy-zrodlowe/