Menu

Prognoza na czwartek -14.03.2019

Marzec 13, 2019 - Aktualności - Wiedźmie prognozy
Prognoza na czwartek -14.03.2019

Wschód słońca: 5:54
Zachód słońca: 17:36
Dzień trwa 11 godz. 42 min
Znak zodiaku urodzonych 14 marca to Ryby
Księżyc w znaku Bliźnią i Raka (od 22.49)
Faza Księżyca: Pierwsza kwadra faza druga
Najbliższa pełnia: 21 marca
Najbliższy nów : 5 kwietnia
73 dzień roku, do końca pozostaje 292 dni
Do końca astronomicznej zimy pozostaje 5 dni

Co nam przyniosą dzisiejsze aspekty Księżyca i planet?
02.29 kwadratura Słońca z Jowiszem – Jeden krok za daleko, konieczność wycofania się ze zbyt ekspansywnej strategii, popełnienie błędu, urażenie bądź niesprawiedliwe potraktowanie partnera, lub współpracownika.
10.50 opozycja Księżyca z Jowiszem – Świadomość podążania w złym kierunku, niewłaściwe wykorzystanie własnych zdolności, marnotrawienie wysiłku i wiedzy, niezrozumienie w najbliższym otoczeniu, niespełnione marzenia.
11.02 trygon Marsa z Saturnem – Stabilny i długoterminowy rozwój, korzyści płynące z udanej realizacji własnych przedsięwzięć, uznanie i aprobata otoczenia, przeświadczenie o właściwym kierunku rozwoju osobistego i zawodowego.
11.26 kwadratura Księżyca ze Słońcem – Niepewność w ważnych sprawach osobistych, apatia i brak wiary w siebie, niezdecydowanie, nerwowy nastrój i złe samopoczucie.
13.30 kwadratura Księżyca z Merkurym -Nieprzemyślane kroki, drobne scysje, błędna logika.
23.31 sekstyl Księżyca z Uranem – Wybór niecodziennego rozwiązania, odwrócenie sytuacji, uczuciowe olśnienie.

Początek dnia dość nerwowy. Kwadratura Słońca z Jowiszem może narażać nas na popełnianie błędów i wchodzenie w zupełnie niepotrzebne konflikty. Może się zdarzyć, że się w tym wszystkim tak zakręcimy, że mając nawet świadomość, że nie postępujemy słusznie nadal będziemy brnąć w ślepy zaułek. Troszkę równowagi wprowadzi trygon Marsa z Saturnem, ale tylko na chwilę, bo z kolei kwadratura Księżyca ze Słońcem znowu wprowadzi niepewność, brak wiary w siebie i mocno nerwowy nastrój.Będziemy pod wpływem nieciekawych tranzytów, które mogą przynieść spore zamieszanie. Nie mniej jeśli rozsądnie będziemy podchodzić do spraw życia codziennego, końcówka dnia może przynieść właściwe rozwiązania i załagodzenie konfliktów jakie powstały w ciągu dnia.
Ten dość burzliwy dzień dodatkowo spotęguje próżny przebieg Księżyca, który potrwa od 13.30 do 22.49. No cóż, jak to mówię – raz na wozie raz w nawozie. Trzeba jednak do całej sytuacji podejść na spokojnie, bez zbędnej nerwowości i dzielnie przyjąć wszystkie aspekty tego dnia.

Dziś Dzień UA ZIT- egipskiej bogini-wąż.
Jako bogini patronka była związana z ziemią i przedstawiana jako kobieta z wężem lub wąż – zwykle kobra egipska , jadowity wąż wspólny dla tego regionu; czasami przedstawiano ją jako kobietę z dwoma główkami węża, a innym razem węża z głową kobiety. Jej wyrocznia znajdowała się w słynnej świątyni Per-Wadjet, która poświęcona była jej kultowi i nadała miastu nazwę. Ta wyrocznia mogła być źródłem tradycji ludowej, która rozprzestrzeniła się na Grecję z Egiptu.

Wspaniałości czwartkowych!
Abigail

Materiały źródłowe: http://abigail-art.pl/2018/08/21/materialy-zrodlowe/