Menu

Prognoza na piątek – 15.03.2019

Marzec 21, 2019 - Aktualności - Wiedźmie prognozy
Prognoza na piątek – 15.03.2019

Wschód słońca: 5:35
Zachód słońca: 17:50
Dzień trwa 12 godz. 15 min
Znak zodiaku urodzonych 22 marca to Baran
Faza Księżyca: Faza III
Księżyc w znaku Wagi
Najbliższy nów : 5 kwietnia
Najbliższa pełnia: 19 kwietnia
Próżny przebieg Księżyca od 19:10 do końca dnia
81 dzień roku, do końca pozostaje 284 dni
Do końca astronomicznej wiosny pozostaje 90 dni

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Wody.
Wody pitnej brakuje setkom milionów ludzi na całym świecie. Światowy Dzień Wody to dobry moment, by przypomnieć, że wodę trzeba szanować.
Został ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ rezolucją z 22 grudnia 1992 r. podczas konferencji Szczyt Ziemi 1992 (UNCED) w Rio de Janeiro w Brazylii. Obchodzony corocznie począwszy od 1993 r. 22 marca, w celu podniesienia świadomości, jak wielką rolę odgrywa woda i jak wielkie zagrożenie niesie ze sobą spadek jej zasobów. Obchody święta przyczyniają się do pogłębianie szacunku do wody, która ze względu na swą pozorną dostępność w warunkach klimatu umiarkowanego, często bywa marnotrawiona. Dostęp do czystej wody jest luksusem w krajach borykających się z biedą, skutkami konfliktów zbrojnych i klęsk żywiołowych.

Faza III Księżyca związana jest z żywiołem Powietrza. Zaczyna działać gdy tarcza Księżyca zaczyna się zmniejszać. Trwa od 16 do 22 dnia księżycowego cyklu i zakończy się 27 marca 2019. Według słonecznego cyklu następuje jesień. To czas zrównoważonego działania i dojrzałości. Po pełni Księżyca, gdy nasza energetyka osiąga swoje maksimum  z tendencja do przebodźcowania, teraz nadchodzi czas oddechu i spokoju. To odpowiedni czas na dokończenie wcześniej rozpoczętych spraw. Nowe można również rozpocząć, pod warunkiem że ich finał pojawi się przez nowiem Księżyca.To dobry czas na rozpoczynanie diet, gdyż w tym okresie spada zdecydowanie nasz apatyt. W tym okresie jesteśmy bardziej otwarci na otoczenie, chętniej wyrażamy swoje opinie i nawiązujemy nowe kontakty.
Łatwo jednak w tej fazie przecenić swoje moce przerobowe, za równo w materii jak i emocjach. Dlatego może powstać efekt nadmiaru uczuć z błahych powodów, albo nieadekwatne postrzeganie rzeczywistości. Dlatego postaraj się w ciągu najbliższych dni nie rozmieniać się na drobne. Skup się na tym co faktycznie jest ważne i istotne, zamiast skupiać się na drobnych szczegółach, które wcale nie muszą mieć realnego wpływu na przebieg zdarzeń.
To idealny czas na egzorcyzmy, odwracanie wszelakich zaklęć, a także usuwanie klątw, uroków, złego oka, złorzeczeń itp. W tym okresie najskuteczniej działają rytuały oczyszczające i ochronne. Kiedy Księżyca ubywa warto znaleźć czas, aby w spokoju i ciszy poprzyglądać się swoim emocjom. Taka podroż w głąb siebie pomóc ci może uporządkować i oczyścić zarówno umysł jak i duszę, przygotowując nas do kolejnego cyklu.
To idealny moment na odwrócenie złej passy, przepędzenie czegoś, odcięcie się, pozbycie się z naszego życia tego co dłużej już nam nie służy.

Działania magiczne szczególnie polecane w tym czasie:
Sfera zawodowa: pozbycie się wrogów i konkurencji, odcinanie się od toksycznych ludzi, usuwanie przeszkód stojących na drodze do awansu lub sukcesu, uwalnianie się od biedy i ubóstwa.
Sfera związków: odkochiwanie się, uwalnianie z toksycznych związków, uleczania złamanego serca, oddalenie oziębłości,działania związane z bezpłodnością.
Sfera osobista: pozbywanie się nałogów, nadwagi, szkodliwych nawyków, oddalenie słabości fizycznej i psychicznej, uwalnianie od chorób, uwalnianie od nieszczęścia, oddalanie regresu duchowego, uwalnianie od poczucia winy, lęków, bezsilności i niemocy twórczej.

Jak tranzyty planetarne mogą w dniu dzisiejszy na nas wpływać?
09.38 kwadratura Księżyca z Saturnem – próby znalezienia drogi do poprawy własnej sytuacji, rozliczanie popełnionych błędów.
15.29 kwadratura Księżyca z Plutonem – pilna potrzeba psychicznej odnowy i uporządkowania problemów emocjonalnych.
16.58 sekstyl Księżyca z Jowiszem – kierowanie się właściwymi przesłankami, korzyści z mądrego postępowania.
19.10 trygon Księżyca z Wenus – Miłe spędzenie czasu, interesująca znajomość, chwila relaksu.

W dniu dzisiejszym tranzyty planetarne będą przepięknie spójne i wzajemnie uzupełniać się energetycznie. To będzie dzień pełen rożnych przemyśleń, postanowień uwieńczonych sukcesem. Szykuje się nam zatem piękny piąteczek – takiego wam wszystkim życzę.

Buziaki i uściski.
Abigail

Materiały źródłowe: http://abigail-art.pl/2018/08/21/materialy-zrodlowe/