Menu

Prognoza na piątek – 19.04.2019

Kwiecień 18, 2019 - Aktualności - Wiedźmie prognozy
Prognoza na piątek – 19.04.2019

Wschód słońca: 5:31
Zachód słońca: 19:39
Dzień trwa 14 godz. 8 min
Znak zodiaku urodzonych 19 kwietnia to Baran
Faza Księżyca: Pełnia
Księżyc w znaku Wagi i Skorpiona (od godz. 14.40)
Najbliższy nów : 5 maj
109 dzień roku, do końca pozostaje 256 dni
Do końca astronomicznej wiosny pozostają 62 dni
Pusty przebieg księżyca od Od 13.12 do 14.40

Księżyc w znaku Wagi nastrajać będzie optymizmem, radością i chęcią uczestniczenia z spotkaniach towarzyskich. Sprawy dotyczące grupy czy społeczności stają się ważne, unikamy samotności. Rola zdania i opinii innych wzrasta. Ludzie nastawieni się przyjacielsko i ugodowo, możemy mieć problemy z odmówieniem czy przekazaniem negatywnych treści. Dyplomacja, takt i dobre wychowanie stają się bardzo ważne. Dzień sprzyja związkom, umowom – tak służbowym, jak i osobistym. Mediacje i negocjacje przyniosą dobre rezultaty. Intelektualiści i artyści odniosą sukcesy.

Jak tranzyty planetarne mogą w dniu dzisiejszy na nas wpływać?
03.17 kwadratura Księżyca z Plutonem – pilna potrzeba psychicznej odnowy i uporządkowania problemów emocjonalnych.
05.06 sekstyl Księżyca z Jowiszem – kierowanie się właściwymi przesłankami, korzyści z mądrego postępowania.
13.12 opozycja Księżyca ze Słońcem -decydujące rozstrzygnięcie, nerwowy nastrój, irytacja i znużenie.
18.34 opozycja Księżyca z Uranem – Natłok myśli, nowe pomysły rozwiązania swoich problemów, pobudzenie emocjonalne.

Dziś pełnia.
Dojdzie do zgromadzenia potężnej dawki natchnienia, które przejawia się w nas poprzez emocje. Zwłaszcza skore do impulsywnego działania Barany nabiorą jeszcze większego rozpędu, rozbijając się co rusz o pryskające iluzje. Chiron bardzo mocno weźmie ich pod swoje skrzydła i będzie drążył aż do białej kości. Barany bowiem nie będą skłonne do przemyśleń. Bardziej im będzie po drodze z energią Jowisza. Skłonne do zabawy uciekać mogą od emocjonalnych zawieruch. Te jednak nie odpuszczą, co może się spotkać w mocnymi huśtawkami nastrojów i bardzo trudną transformacją, która nie zakończy się wraz z pełnią. Kwadratura Słońca do Plutona dodatkowo utrudni przemianę. Nie ma jednak rzeczy niemożliwych. Nabranie dystansu i skierowanie uwagi na własne emocje pomogą ułagodzić Chirona i nabrać zrozumienia, którego centaur się domaga. Dzięki temu sama transformacja może przebiegać łagodniej i oczyścić przestrzeń na przyjście nowego.
Byki, przede wszystkim z pierwszej połowy znaku, znajdują się cały czas we władaniu Urana, który teraz będzie wspomagany sprzyjającą mu energią Słońca. Podobnie do Baranów, Byki także odczują pragnienie spontanicznego działania i tworzenia. Może ich również dotknąć pragnienie wolnego życia, które skłóci ich z pracą i systematyką, ale nie za bardzo. Sam Chiron także obejdzie się z nimi łagodniej, a obszar transformacji dotknie ich na tyle, na ile będzie to konieczne, bądź sami uznają to za konieczne.
Bliźnięta skupią się na działaniu. Jeżeli ograniczą je do już rozpoczętych projektów, nie powinny odczuwać większych wewnętrznych antagonizmów. Jeżeli także uda im się znaleźć czas na zajrzenie do własnego wnętrza, transformacja powinna przebiegać u nich dość spokojnie, bez większych wzlotów i upadków, choć z możliwym pogorszeniem nastroju.
Raki, Lwy i Panny będą odczuwać transformacyjne energie pełni w zależności od stanu podświadomości indywidualnej, co dotyczy także wszystkich innych znaków zodiaku. Mogą przejść przez etap pełni, albo bardzo łagodnie i bezboleśnie, albo bardzo emocjonalnie.

Wyrocznia tarota na dziś:
Najbliższy czas zapowiada ważne wydarzenia, zmiany, transformacje. Najczęściej dotyczy to naszej duchowości i wewnętrznego ja. To czas weny twórczej, olśnień, przebudzenia do działania i nowych pomysłów. Odnajdziesz właściwe drogi i rozwiązania. Coś się pozamyka, dotychczasowe przeszkody znikną. Konieczne są zmiany, które w ostatecznym rozrachunku przyniosą spokój ducha, równowagę w życiu oraz wszechogarniającą radość. Odnajdziesz najlepsze z możliwych rozwiązań w tzw. sytuacjach beznadziejnych. Przyjrzyj się uważnie sobie i relacjom z bliskimi, oraz innym osobom którymi się otaczasz. Poświęcaj więcej uwagi w najbliższym czasie na dialog ze swoim wyższym Ja. Wszystkie zmiany jakich dokonasz przyniosą spokój ducha, równowagę w życiu, radość i wybawienie z trudnej sytuacji. Wszystkie odpowiedzi i wskazówki są już gotowe, wystarczy po nie sięgnąć:-)

Pozdrawiam cieplutko!

Abigail

Materiały źródłowe: http://abigail-art.pl/2018/08/21/materialy-zrodlowe/