Menu

Prognoza na czwartek – 16.05.2019

Maj 15, 2019 - Aktualności - Wiedźmie prognozy
Prognoza na czwartek – 16.05.2019

Wschód słońca: 4:40
Zachód słońca: 20:24
Dzień trwa 15 godz. 44 min
Znak zodiaku urodzonych 16 maja to Byk
Faza Księżyca: Pierwsza kwadra, faza druga
Księżyc w znaku Wagi i Skorpiona (od godz. 23.25)
Najbliższa pełnia: 18 maja
Najbliższy nów: 3 czerwca
Próżny przebieg Księżyca od 11.37 do 23.25
136 dzień roku, do końca pozostaje 229 dni
Do końca astronomicznej wiosny pozostaje 35 dni

Księżyc w znaku Skorpiona sprawia, że jesteśmy ostrożni i skryci. Zaznacza się tendencja do poszukiwania emocjonalnego bezpieczeństwa, zazdrości i obrony swoich wartości i przekonań. Na plan pierwszy wysuwają się emocje, nimi też dyktowanych jest wiele z pozoru irracjonalnych działań. Tajemnice i ukryte motywacje skłaniają do działania, odczuwalna jest niechęć do zwierzania się i ufania nowym osobom. Dzień nie sprzyja ubieganiu się o pracę czy wizytom. Dobrze mają się dziennikarze, lekarze, policjanci i bankierzy. Poważne rozmowy mają na celu ujawnienie prawdy – nawet za wszelką cenę. Dzień sprzyja silnym emocjom i natychmiastowemu zaspokojeniu pragnień. Ujawniają się stare urazy i żale. Tendencje do zemsty czy emocjonalnych prób nie sprzyjają radosnej, miłosnej ekspresji.

Tranzyty planetarne w dniu dzisiejszym:
03.20 sekstyl Merkurego z Neptunem – Wybieganie myślami w przyszłość, próby intuicyjnego rozwiązania bieżących spraw.
07.00 kwadratura Księżyca z Saturnem – Próby znalezienia drogi do poprawy własnej sytuacji, rozliczanie popełnionych błędów.
10.38 sekstyl Księżyca z Jowiszem – Kierowanie się właściwymi przesłankami, korzyści z mądrego postępowania.
11.37 kwadratura Księżyca z Plutonem – Pilna potrzeba psychicznej odnowy i uporządkowania problemów emocjonalnych.

O godzinie 05.09 Mars wkracza do znaku Raka i ostrzega nas przed konfliktem z przełożonymi lub ze starszymi osobami. Uważajmy na słowa, wywiązujmy się ze zobowiązań, nie przemęczajmy organizmu, jeśli nie mamy dobrej kondycji.

Czwartkowi przewodzi Archanioł Zadkiel– Strażnik wtajemniczenia.
Szczególnie pomocny przy aktywacji i korzystania z czakry 3 oka. To bardzo dobry czas na wszelakie metody dywinacyjne, bo będziemy mogli dostrzec więcej i intensywniej. Potrzebujesz transformacji duchowej, energii przebaczenia, masz problem z przerabianiem karmy? – zapal fioletową świecę w tej intencji i poproś Zadkiela o pomoc.

Wyrocznia na dziś:
To czas mierzenia się z trudnymi sytuacjami życiowymi. Jeśli tylko zdasz sobie sprawę z wewnętrznej siły jaka w Tobie drzemie, nie zabraknie Ci odwagi i wytrwałości by zmierzyć się z tym co sprawia kłopot. Broń się w sposób opanowany lecz stanowczy. Nie pokazuj negatywnych emocji ani słabości na zewnątrz. Pamiętaj, że wygrywa silniejszy, ale nie chodzi o siłę fizyczną ale o siłę osobowości. Zdasz sobie sprawę ze swoich realnych możliwości, zapragniesz zawalczyć w końcu o to co dla Ciebie jest najważniejsze. Każde stracie uczy nas czegoś nowego, po każdym jesteśmy silniejsi i bogatsi o nowe doświadczenia.
Jeśli chodzi o kwestie zawodowe, możesz odczuwać natłok spraw i więcej pracy niż zwykle.

Wibracja dzisiejszego dnia:
Respektuj ustalone prawa i zasady. Ten dzień warto zadedykować rodzinie, najbliższym, i to właśnie na nich skupić swoją uwagę. Fundamentem szczęśliwego i harmonijnego życia są hojność oraz szacunek dla etycznych i moralnych wartości. Bądź konsekwentny w działaniu, pozostań waleczny i aktywny w dążeniu do obranego celu. Nie daj się jednak ponieść emocjom, bo te będą mocno dominować w dniu dzisiejszym.

Wspaniałości czwartkowych!
Abigail

Materiały źródłowe: http://abigail-art.pl/2018/08/21/materialy-zrodlowe/